Nie stawiaj murów, gdy nie ma takiej konieczności

Ogromną część naszego życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Niestety wpuszczenie i rozprowadzenie światła słonecznego w nie każdej sytuacji jest łatwe.

Naturalne światło sprawia, że ​​czujemy się lepiej. Poprawia ono nasze samopoczucie, produktywność, funkcje poznawcze oraz jak wykazały najnowsze badania, obniża poziom stresu. Wszystkie te przytoczone fakty sprawiają, że ściana ze szkła to fantastyczne rozwiązanie do każdego domu, biura lub posesji – jako alternatywa dla standardowych płyt kartono-gipsowych, czy murowanych ścian.

Postawione przez nas ściany ze szkła skutecznie wydzielą przestrzeń na jakiej ci zależy. Produkujemy i stawiamy z myślą o długim i bezawaryjnym użytkowaniu. Przeszklona ściana jest praktyczna i nada każdemu wnętrzu nowoczesności. 

WYCENA, POMIAR I MONTAŻ – GRATIS

Zapytaj o wycenę Twojej realizacji

Leave this field blank
Dodaj załącznik – np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
Uploading… (0%)

Plik z tą nazwą został już wgrany

Ten typ pliku nie jest dozwolony

Plik jest zbyt duży

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Galeria wykonanych i montowanych przez nas szklanych zabudów

  Zabudowy szklane i szklane ścianki działowe

  Przegrody szklane to coraz częściej spotykane rozwiązania w urzędach, biurach czy w innego rodzaju pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Szklane ściany to jedne z najbardziej praktycznych i efektownych wizualnie szklanych instalacji. Tego typu szklane ściany są bezpieczne, trwałe i estetycznie się prezentują. To świetne rozwiązanie do pomieszczeń w których fizyczne postawienie ścian z karton-gipsu lub cegieł jest z jakich względów niemożliwe lub nieefektywne.

  Wykorzystywane przez nas do budowy – szkło hartowane – jest dostępne w wielu różnych wariantach dzięki czemu przy zastosowaniu np. szyb szronionych możesz zachować taki sam poziom prywatności jak w przypadku tradycyjnych ścian. Wykonane przez nas szklane ściany działowe posiadają wysoką funkcjonalność – są mocne i stabilne. Każda nasza zabudowa szklana może zostać wyposażona w drzwi szklane (uchylne lub przesuwne), które możemy zabezpieczyć klamką z zamkiem.

  Szklana ściana ze szprosami i szklana ściana typu loft

  Tego typu ścianki szklane to chętnie wybierane rozwiązania do nowoczesnych lub post-modernistycznych wnętrz. Postawione w domu lub firmie skutecznie i efektowanie podzieli twoją przestrzeń nadając pomieszczeniu nowoczesnego charakteru przy zachowaniu maksymalnej trwałości i użyteczności.

  Dodatkowe informacje

  Na jakim terenie dokonujemy pomiarów i wycen?

  Nasze instalacje montujemy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego i łódzkiego. W przypadku zamówień z innych województw prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności usługi na danym terenie.
  Nasze zabudowy szklane stanęły już w takich miastach jak: Warszawa, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, Brwinów, Skierniewice, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska i wielu innych.

  Szklane ściany – Ceny

  Z uwagi, że ściany szklane i zabudowy szklane to usługa bardzo ściśle spersonalizowana i dopasowana idealnie do potrzeb każdego klienta to w celu uzyskania informacji na temat wstępnej ceny – potrzebny jest wcześniejszy kontakt z państwa strony.

  Jak się z nami skontaktować

  Jeżeli chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty lub wycenić swój projekt – napisz do nas lub zadzwoń. Zamówienia i zapytania możesz składać na adres e mail, telefon lub przez poniższy formularz kontaktowy.

  Kliknij, aby rozwinąć

  Zapytaj o Twoją realizacje

  Leave this field blank
  Dodaj załącznik – np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
  Uploading… (0%)

  Plik z tą nazwą został już wgrany

  Ten typ pliku nie jest dozwolony

  Plik jest zbyt duży

   Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.