Szklane ściany i zabudowy
nie stawiaj murów, gdy nie ma takiej konieczności

Ogromną część naszego życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Niestety wpuszczenie i rozprowadzenie światła słonecznego w nie każdej sytuacji jest łatwe.

Naturalne światło sprawia, że ​​czujemy się lepiej. Poprawia ono nasze samopoczucie, produktywność, funkcje poznawcze oraz jak wykazały najnowsze badania, obniża poziom stresu. Wszystkie te przytoczone fakty sprawiają, że ściana ze szkła to fantastyczne rozwiązanie do każdego domu, biura lub posesji – jako alternatywa dla standardowych płyt kartono-gipsowych, czy murowanych ścian.

Postawione przez nas ściany ze szkła skutecznie wydzielą przestrzeń na jakiej ci zależy. Produkujemy i stawiamy z myślą o długim i bezawaryjnym użytkowaniu. Przeszklona ściana jest praktyczna i nada każdemu wnętrzu nowoczesności. 

Poproś o niezobowiązującą wycenę 👇

Leave this field blank
Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Oops. This file type isn’t allowed.

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.

Zabudowy szklane i szklane ścianki działowe

Przegrody szklane to coraz częściej spotykane rozwiązania w urzędach, biurach czy w innego rodzaju pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Szklane ściany to jedne z najbardziej praktycznych i efektownych wizualnie szklanych instalacji. Tego typu szklane ściany są bezpieczne, trwałe i estetycznie się prezentują. To świetne rozwiązanie do pomieszczeń w których fizyczne postawienie ścian z karton-gipsu lub cegieł jest z jakich względów niemożliwe lub nieefektywne.

Wykorzystywane przez nas do budowy – szkło hartowane – jest dostępne w wielu różnych wariantach dzięki czemu przy zastosowaniu np. szyb szronionych możesz zachować taki sam poziom prywatności jak w przypadku tradycyjnych ścian. Wykonane przez nas szklane ściany działowe posiadają wysoką funkcjonalność – są mocne i stabilne. Każda nasza zabudowa szklana może zostać wyposażona w drzwi szklane (uchylne lub przesuwne), które możemy zabezpieczyć klamką z zamkiem. 


Zobacz pełną galerię zdjęć

Szklana ściana ze szprosami i szklana ściana typu loft

Tego typu ścianki szklane to chętnie wybierane rozwiązania do nowoczesnych lub post-modernistycznych wnętrz. Postawione w domu lub firmie skutecznie i efektowanie podzieli twoją przestrzeń nadając pomieszczeniu nowoczesnego charakteru przy zachowaniu maksymalnej trwałości i użyteczności. 

Dodatkowe informacje

Na jakim terenie dokonujemy pomiarów i wycen?

Nasze instalacje montujemy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego i łódzkiego. W przypadku zamówień z innych województw prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dostępności usługi na danym terenie.
Nasze zabudowy szklane stanęły już w takich miastach jak: Warszawa, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, Brwinów, Skierniewice, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska i wielu innych.

Szklane ściany – Ceny

Z uwagi, że ściany szklane i zabudowy szklane to usługa bardzo ściśle spersonalizowana i dopasowana idealnie do potrzeb każdego klienta to w celu uzyskania informacji na temat wstępnej ceny – potrzebny jest wcześniejszy kontakt z państwa strony.

Jak się z nami skontaktować

Jeżeli chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty lub wycenić swój projekt – napisz do nas lub zadzwoń. Zamówienia i zapytania możesz składać na adres e mail, telefon lub przez poniższy formularz kontaktowy.

Telefon: 725 055 440
Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

 

Leave this field blank
Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Oops. This file type isn’t allowed.

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.