Ty wybierasz rozmiar, kształt i rodzaj szkła

Potrzebujesz lustra dociętego pod konkretny rozmiar? Mamy w tej kwestii duże doświadczenie.

Przytniemy, wykończymy i zamontujemy Twoje wymarzone lustro we wskazanym miejscu. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Możliwości personalizacji wykonywanych przez nas produktów są nieograniczone.

Lustro możemy wyposażyć w oświetlenie LED lub przykleić/zamontować w nietypowym miejscu (jak powierzchnia szafy lub drzwi). Jeśli widziałeś gdzieś lustro, które pragniesz odtworzyć, jest więcej niż pewne, że możemy je dla Ciebie wykonać.

Nasze lustra na wymiar tworzymy zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm (np. hoteli), często współpracując w tym celu z architektami z całej Polski. Z powodzeniem realizujemy tego typu usługi szklarskie już od wielu lat.

WYCENA, POMIAR I MONTAŻ - GRATIS

Poproś o wycenę twojego lustra

Leave this field blank
Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
Uploading… (0%)

Plik z tą nazwą został już wgrany

Ten typ pliku nie jest dozwolony

Plik jest zbyt duży

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Galeria wykonanych i montowanych przez nas luster

  Dodatkowe informacje dotyczące naszych lustrzanych projektów

  Rodzaje wykonywanych luster

  Największą przewagą naszych luster na wymiar jest nie tylko ich jakość, ale przede wszystkim fakt że możesz je zaprojektować i dopasować dokładnie do swoich własnych potrzeb, upodobań i przestrzeni, którą masz do zaaranżowania. Ogranicza nas jedynie twoja wyobraźnia. To właśnie dzięki temu nasze rozwiązania są bezkonkurencyjne w stosunku do standardowych lustrzanych produktów dostępnych w dużych sieciach handlowych takich jak Castorama, Ikea, sprzedawanych na allegro, OLX, czy importowanych z Chin.

  W naszym zakładzie wykonujemy oprócz standardowych także lustra na całe ściany, lustra do szaf na wymiar, fazowane płytki lustrzane (często stosowane w kuchniach), lustra wklejane/wieszane, montowane we wnęki i na sufity, lustra do toaletek, lustra do makijażu i wiele innych. Oferujemy możliwość różnorodnych konfiguracji, także jeżeli chodzi o wybór szkła. W naszej ofercie oprócz standardowych srebrnych znajdziesz też np. lustra brązowe, typu optiwhite czy grafitowe.

  Lustra łazienkowe na wymiar

  Niezaprzeczalnym faktem jest, że każda łazienka potrzebuje lustra. Jeśli jednak zakupione lustro będzie miało zły rozmiar, proporcje lub będzie nie dopasowane stylistycznie do danej przestrzeni – nie będzie się dobrze prezentować. Z uwagi na szerokie możliwości personalizacji w większości przypadków najlepszym (jeśli nie jedynym) rozwiązaniem jest lustro łazienkowe wykonane na wymiar.

  Pomożemy Ci niezależnie od tego, jakiego lustra konkretnie potrzebujesz oraz gdzie zechcesz je zamontować. Nie ograniczają nas kształty (wykonujemy zarówno lustra okrągłe, jak i prostokątne) i rozmiary. Jesteśmy w stanie zamontować lustra zarówno w orientacji poziomej, pionowej, stojące, jak i wiszące.

  Lustra do innych pomieszczeń

  Jak się zapewne domyślasz lustra łazienkowe to nie jedyne lustra jakie znajdziesz w naszej ofercie. Nasze instalacje mogą przyozdobić również każde inne pomieszczenie. W domach prywatnych lustra montujemy często w takich miejscach jak przedpokoje, garderoby, sypialnie, pokoje dzienne i kuchnie.

  Wykonujemy lustra również dla klientów komercyjnych. Nasze lustra to świetne rozwiązanie do siłowni, fitness klubu, restauracji, baru, salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego oraz każdego innego miejsca gdzie pożądane jest posiadanie tego typu wyposażenia.

  Usługi dodatkowe powiązane z lustrami

  Cięcie

  W razie potrzeby jesteśmy gotowi dociąć tafle szkła lustrzanego na podany przez Ciebie wymiar. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, dzięki czemu każde cięcie jest perfekcyjnie idealne.

  Fazowanie

  Fazowanie to (zaraz po cięciu) najczęściej stosowana forma obróbki luster. Pojęcie fazowania odnosi się do lustra na wymiar, którego krawędzie są przycięte i wypolerowane pod określonym kątem w celu uzyskania eleganckiego wyglądu, bez konieczności stosowania dodatkowej ramy.

  Dzięki wykonaniu takiej fazy na krawędzi niemal od razu uzyskujemy piękne i gotowe lustro do przyklejenia/montażu.

  Montaż

  Tafla lustra to szkło bardzo delikatne, dlatego ważne jest aby obchodzić się z nim w sposób niezwykle ostrożny. Każde wykonane przez nas lustro na zamówienie montowane jest z uwzględnieniem specyfiki i funkcji pomieszczenia w którym ma zawisnąć. W większości przypadków najbezpieczniejszym i najbardziej estetycznym sposobem montażu są lustra klejone do ściany, ale stosujemy także inne metody montażu.

  Jeżeli chcesz mieć pewność lub nie chcesz ryzykować samodzielnego montażu, z przyjemnością zamontujemy lustro za Ciebie.

  Pozostałe informacje

  Ceny luster

  Cena lustra jest uzależniona od wielu czynników takich jak:

  • Wymiaru (szerokość/wysokość/grubość/
  • Rodzaju szkła (typ/kolor)
  • Zastosowania i wykończenia (inna będzie cena za lustro do toaletki, inna za lustro bez ramy, inna lustro w lustrzanej ramie, a jeszcze inna za lustro podświetleniem)
  • Usługi dodatkowe (takie jak dostarczenie, czy montaż)

  Możliwości personalizacji są niemal nieograniczone, o czym przekonać się może przeglądając dostępne tutaj inspiracje – dlatego cena dwóch takich samych luster z różnego szkła może być skrajnie różna. Aby poznać dokładną cenę skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz maila.

   

  Gdzie działamy

  Obsługujemy klientów z całego województwa mazowieckiego i łódzkiego. Osoby z innych części Polski zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z nami w celu ustalenia dostępności naszych usług na ich terenie.

  Nasze lustra bardzo często trafiają do domów prywatnych i lokali użytkowych znajdujących się w takich miejscowościach jak: Warszawa, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, Brwinów, Skierniewice, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska i wielu innych.

   

  Kontakt z nami

  Nasz niezawodny zespół jest do twoich usług i poprowadzi cię przez cały proces produkcji lustra na wymiar – począwszy od wykonania pomiaru, określenia kształtu i specyfikacji, aż po etap realizacji (produkcja, dostawa, montaż).

  Kontaktując się z nami podaj nam możliwie jak najwięcej informacji (jakie wymiary, kształt, jakie szkło chcesz wybrać), które przyspieszą przygotowanie szacunkowej wyceny. W razie potrzeby możesz załączyć również kilka plików (np. zdjęcia, szkice).

  Zamówienia i zapytania możesz złożyć przez poniższy formularz kontaktowy, e-mailem lub telefonicznie.

  Telefon: 725 055 440
  Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl
   

  Kliknij, aby rozwinąć

  Zapytaj o realizacje Twojego lustra

  Leave this field blank
  Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
  Uploading… (0%)

  Plik z tą nazwą został już wgrany

  Ten typ pliku nie jest dozwolony

  Plik jest zbyt duży

   Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.