Ściana z lustra
przestronniejsze i praktyczniejsze wnętrze, bez wyburzania ścian

Lustrzane ściany to idealne rozwiązanie dla małych, wąskich lub długich pomieszczeń, które ze względu na swoje rozmiary mogą działać na nas klaustrofobicznie. Małe pokoje, sypialnie czy ciasne korytarze można optycznie powiększyć i zwiększyć ich atrakcyjność montując w nich lustrzaną ścianę. Dzięki takiemu zastosowaniu lustra, Twoja przestrzeń nie tylko powiększy się optycznie (będzie wydawać się szersza i większa), ale zyska też na praktyczności. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą skontaktuj się z nami. Mamy duże doświadczenie w tego typu realizacjach.

Poproś o niezobowiązującą wycenę 👇

Leave this field blank
Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Oops. This file type isn’t allowed.

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.

Gdzie najcześciej znajduje zastosowanie ściana z luster?

Prywatne wnętrza

Lustro na całą ścianę to idealne rozwiązanie do domu, które z roku na rok zyskuje na popularności. Są wykorzystywane w niemal wszystkich typach domowych pomieszczeń.

Trafiają często do takich miejsc jak:

 • do przedpokoju
 • do salonu
 • do sypialni
 • do garderoby
 • do łazienki
 • do kuchni*

* – Lustra źle znoszą skrajnie wysoką temperaturę, więc montujemy je jedynie w miejscach gdzie nie są na nie wystawione.

Wyślij zapytanie o usługę

 

Realizacje komercyjne

Ze względu na swoją funkcje ściany z luter trafiają też do wnętrz użytkowych, gdzie takie realizacje ze względów praktycznych są pożądane.

Nasze lustrzane ściany montowaliśmy już w takich miejscach  i lokalach jak:

 • siłownie i kluby fitness
 • windy
 • kluby
 • restauracje
 • salony urody
 • i wielu innych

Ściany z luster z reguły nie montujemy jedynie na zewnątrz budynków, gdzie ze względu na warunki atmosferyczne były by trudne w utrzymaniu w czystości i mogłyby w nie uderzać ptaki.

Wyślij zapytanie o usługę

 


Zobacz pełną galerię zdjęć

Ściana z lustrami – wykonywane rodzaje

Gama naszych lustrzanych realizacji jest niemal nie ograniczona. Wykonujemy i montujemy zarówno wielkie kilkumetrowe tafle, lustra dzielone szprosami (np. typu loft), jak i lustrzane powierzchnie złożone z małych fazowanych płytek. Możliwości konfiguracji i aranżacji zależą przede wszystkim od Twojej wyobraźni, stylu mieszkania lub tego jaką funkcje sprawuje dane pomieszczenie.

Wykonujemy zarówno lustra na całą ścianę (od podłogi do sufitu), jak również takie gdzie lustro pokrywa ścianę tylko w pewnej części.

Wyślij zapytanie o usługę

Dodatkowe informacje o lustrach na całą ścianę

Na jakim terenie dostarczamy i montujemy

Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa mazowieckiego i łódzkiego. W większości przypadków wyceny wykonujemy zdalnie na podstawie informacji uzyskanych drogą telefoniczną lub przez internet. Pomiary, dostawy i montaże wykonujemy generalnie na terenie całego województwa mazowieckiego i łódzkiego. Z racji położenia naszego zakładu działamy najaktywniej na terenie takich miejscowości jak: Warszawa, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, Skierniewice, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska i wielu innych.

 

Pozostałe usługi

Nasze usługi to nie tylko ściany z luster, ale też cała gama innych szklarsko-lustrzanych produktów. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą jedną usługę związaną ze szkłem i lustrem takie, dopasowując ją dokładnie do stylu twojej aranżacji. W twojej łazience może stanąć nie tylko wykonana przez nas lustrzana ściana, ale też wykonana na wymiar kabina prysznicowa, parawany nawannowe, lustro z podświetleniem led, a w twoim salonie mogą błyszczeć wykonana przez nas meble (takie jak komoda lustrzana lub toaletka).

 

Jak zamówić naszą usługę?

Porozmawiaj z jednym z naszych szklarskich ekspertów – pomożemy zaoszczędzić Ci czas i pieniądze!

W celu złożenia zamówienia lub wyceny – skontaktuj się z nami na jeden z dostępnych poniżej sposobów. Do dyspozycji masz wygodny formularz kontaktowy, możesz też w każdej chwili do nas zadzwonić lub napisać.

Telefon: 725 055 440
Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

 

Leave this field blank
Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Oops. This file type isn’t allowed.

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.