Kabiny prysznicowe szyte na miarę

Wykonamy dla Ciebie spersonalizowaną kabinę prysznicową na wymiar lub zabudowę ze szkła, która zostanie stworzona z uwzględnieniem twoich indywidualnych wymagań przestrzennych i estetycznych danego wnętrza.

Wszystkie nasze produkty tworzone są wyłącznie na zamówienie. Daje Ci to możliwość dokładnego określenia każdego parametru kabiny.

Wykonywany u nas produkty, możesz w 100% dopasować do swoich upodobań. Do wyboru jest między innymi szkło piaskowane, szkło barwione, szkło satynowe i szkło przejrzyste, a także określić specyfikacje kabiny (takich jak wysokość, rozmiary ścian, konfiguracji, typów uchwytów, okuć i wykończeń, czy sposobu w jaki mają otwierać się drzwi szklane).

Kabiny i zabudowy składane są z wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego o grubości oscylującej zwykle pomiędzy 8-10 mm, które charakteryzuje się doskonałą stylistyką i wieloma możliwymi wariantami kolorystycznymi. Każda szklana kabina prysznicowa wychodząca z naszej firmy jest wyprodukowana z ogromną pieczołowitością, jest w pełni bezpieczna i składana zgodnie z rygorystycznymi standardami.

WYCENA, POMIAR I MONTAŻ - GRATIS

Poproś o wycenę kabiny prysznicowej

Leave this field blank
Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
Uploading… (0%)

Plik z tą nazwą został już wgrany

Ten typ pliku nie jest dozwolony

Plik jest zbyt duży

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Galeria wykonanych i zamontowanych przez nas kabin

  Dodatkowe informacje dotyczące naszych prysznicowych projektów  Kabina w stylu vintage


  Wykonywany u nas produkty, możesz w 100% dopasować do swoich upodobań. Do wyboru jest między innymi szkło piaskowane, szkło barwione, szkło satynowe i szkło przejrzyste, a także określić specyfikacje kabiny (takich jak wysokość, rozmiary ścian, konfiguracji, typów uchwytów, okuć i wykończeń, czy sposobu w jaki mają otwierać się drzwi szklane).

  Szklana zabudowa kabiny na poddaszu Kabina w stylu vintage Kabina na zamówienie - Warszawa Bemowo Zabudowa prysznicowa (bez brodzika)

  Wykonywane kabiny i zabudowy składane są z wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego o grubości oscylującej zwykle pomiędzy 8-10 mm, które charakteryzuje się doskonałą stylistyką i wieloma możliwymi wariantami kolorystycznymi. Każda szklana kabina prysznicowa wychodząca z naszej firmy jest wyprodukowana z ogromną pieczołowitością, jest w pełni bezpieczna i składana zgodnie z rygorystycznymi standardami.

  Przykłady alternatywnych zabudów prysznicowych

  Prysznic typu Walk in - wygoda i nowoczesność

  Kabiny typu Walk-In to ultranowoczesny i minimalistyczny sposób na zabudowę przestrzeni prysznicowej. Tego typu kabina nie posiada drzwi i jest to de facto zespół wykonywanych na wymiar szyb minimalizujących rozpryskiwanie się wody poza brodzik - dzięki temu do kabiny prysznicowej jest zawsze łatwy dostęp. Tego typu szkło może być instalowane bezpośrednio na podłodze z odpływem lub - jak normalna kabina - jako zabudowa standardowego brodzika.Prysznic walk-in Ten rodzaj kabiny jest idealny dla każdego, kto szuka nowoczesnego designu i luksusowych doznań podczas codziennych kąpieli. Rozwiązanie świetne dla każdej, nawet nieustawnej łazienki. To doskonały wybór także dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.Prysznic walk-in Prysznic walk-inPrysznic walk-inPrysznic walk-inPrysznic walk-in

  Parawan nawannowy - racjonalny kompromis

  Wanna zabudowana szklanym parawanem to bardzo popularna forma zabudowy łazienki, która również jest w naszej ofercie. To kompromis łączący funkcjonalność standardowej wanny z zaletami kabin prysznicowych, bez konieczności posiadania ich obu jednocześnie.Parawany nawannowe przekształcają strefę kąpieli w stylową, odporną na zachlapanie przestrzeń prysznicową. Są czystą, skuteczną i trwałą alternatywą dla tradycyjnej zasłony prysznicowej.Parawan nawannowySzklana kabina na wannęUchylny parawan nawannowy

  Parawan ze szkła na wannę

  Więcej informacji o ofercie kabin, szyb i innych szklanych zabudów

  Samodzielne elementy - szyby prysznicowe i drzwi prysznicowe na wymiar

  Jeżeli z jakiegoś powodu nie nie potrzebujesz kompletnej kabiny prysznicowej, a jedynie pojedyncze elementy do samodzielnego montażu (np. szyby lub szklanych drzwi) to również trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy w stanie przygotować każdy półprodukt dokładnie zgodnie z twoją specyfikacją. Nie ma dla nas projektów nie do zrealizowania - dzięki nowoczesnemu sprzętowi takie elementy jak szklane drzwi oraz szyby prysznicowe możemy bez problemu przycinać w dowolny sposób i pod dowolnym kątem dając możliwość zamontowania kabiny na wymiar w każdym miejscu do łazienki zlokalizowanej na poddaszu.

  Jakość naszych realizacji

  W naszej pracy wykorzystujemy WYŁĄCZNIE najwyższej jakości elementy, materiały i półprodukty. Nasi doświadczeni szklarscy mistrzowie gwarantują, że każdy wykonany przez nas przedmiot, konstrukcja lub drobny detal - został bardzo dokładnie przemyślany i wykonany z perfekcyjną dokładnością, której zazdrościć Ci będą wszyscy odwiedzający Cię goście.Prysznic walk-in

  Prysznic walk-in
  Prysznic walk-in 

  Gdzie dowieziemy i zamontujemy?

  W większości przypadków wstępne wyceny składamy na podstawie informacji uzyskanych całkowicie online (przez internet) bez konieczności dojeźdżania i wykonywania pomiarów.
  Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego i łódzkiego między innymi na terenie takich miejscowości jak: Warszawa (wszystkie dzielnice), Żyrardów i Skierniewice, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, BrwinówSochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska i wielu, wielu innych. 

  Ceny

  Oferujemy jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku, gwarantując przy tym szybką dostawę i montaż wszystkich szklanych elementów. Niestety w związku z różnorodną specyfiką poszczególnych łazienkowych realizacji - nie jesteśmy w stanie podać sztywnego cennika, zakresu cen, ani też ile dni roboczych zajmie nam sama realizacja. W celu określenie wstępnej wyceny prosimy o wcześniejszy kontakt z nami. 

  Kontakt

  Aby poznać dokładną wycenę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy (możesz przez do niego załączyć dodatkowe pliki np. zdjęcia, szkice). Możesz również do nas zadzwonić lub napisać e mail.Telefon: 725 055 440 Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

  Kliknij, aby rozwinąć

  Zapytaj o realizacje Twojej kabiny

  Leave this field blank
  Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
  Uploading… (0%)

  Plik z tą nazwą został już wgrany

  Ten typ pliku nie jest dozwolony

  Plik jest zbyt duży

   Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.