Kabiny prysznicowe na wymiar
szklany prysznic o jakim marzysz

Wykonamy dla Ciebie spersonalizowaną kabinę prysznicową na wymiar lub zabudowę ze szkła, która zostanie stworzona z uwzględnieniem twoich indywidualnych wymagań przestrzennych i estetycznych danego wnętrza.

Wszystkie nasze produkty tworzone są wyłącznie na zamówienie. Daje Ci to możliwość dokładnego określenia każdego parametru kabiny.

 

Zobacz pełną galerię naszych realizacji

 

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu usługą, wypełnij poniższy formularz.

 

Kabiny prysznicowe

Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Powyższe pole jest puste lub niepoprawnie

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.
Zadzwoń: 725 055 440Email: kontakt@mateuszkopytko.pl

Kabiny prysznicowe szyte na miaręKabina w stylu vintage


Wykonywany u nas produkty, możesz w 100% dopasować do swoich upodobań. Do wyboru jest między innymi szkło piaskowane, szkło barwione, szkło satynowe i szkło przejrzyste, a także określić specyfikacje kabiny (takich jak wysokość, rozmiary ścian, konfiguracji, typów uchwytów, okuć i wykończeń, czy sposobu w jaki mają otwierać się drzwi szklane).

Szklana zabudowa kabiny na poddaszu Kabina w stylu vintage Kabina na zamówienie - Warszawa Bemowo Zabudowa prysznicowa (bez brodzika)

Wykonywane kabiny i zabudowy składane są z wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego o grubości oscylującej zwykle pomiędzy 8-10 mm, które charakteryzuje się doskonałą stylistyką i wieloma możliwymi wariantami kolorystycznymi. Każda szklana kabina prysznicowa wychodząca z naszej firmy jest wyprodukowana z ogromną pieczołowitością, jest w pełni bezpieczna i składana zgodnie z rygorystycznymi standardami.

Przykłady alternatywnych zabudów prysznicowych

Prysznic typu Walk in - wygoda i nowoczesność

Kabiny typu Walk-In to ultranowoczesny i minimalistyczny sposób na zabudowę przestrzeni prysznicowej. Tego typu kabina nie posiada drzwi i jest to de facto zespół wykonywanych na wymiar szyb minimalizujących rozpryskiwanie się wody poza brodzik - dzięki temu do kabiny prysznicowej jest zawsze łatwy dostęp. Tego typu szkło może być instalowane bezpośrednio na podłodze z odpływem lub - jak normalna kabina - jako zabudowa standardowego brodzika.

Prysznic walk-in

 

Ten rodzaj kabiny jest idealny dla każdego, kto szuka nowoczesnego designu i luksusowych doznań podczas codziennych kąpieli. Rozwiązanie świetne dla każdej, nawet nieustawnej łazienki. To doskonały wybór także dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Prysznic walk-in

 

Prysznic walk-inPrysznic walk-inPrysznic walk-inPrysznic walk-in

Wyślij zapytanie o usługę

Parawan nawannowy - racjonalny kompromis

Wanna zabudowana szklanym parawanem to bardzo popularna forma zabudowy łazienki, która również jest w naszej ofercie. To kompromis łączący funkcjonalność standardowej wanny z zaletami kabin prysznicowych, bez konieczności posiadania ich obu jednocześnie.

Parawany nawannowe przekształcają strefę kąpieli w stylową, odporną na zachlapanie przestrzeń prysznicową. Są czystą, skuteczną i trwałą alternatywą dla tradycyjnej zasłony prysznicowej.

Parawan nawannowySzklana kabina na wannęUchylny parawan nawannowy

Parawan ze szkła na wannę

Wyślij zapytanie o usługę

Więcej informacji o ofercie kabin, szyb i innych szklanych zabudów

Samodzielne elementy - szyby prysznicowe i drzwi prysznicowe na wymiar

Jeżeli z jakiegoś powodu nie nie potrzebujesz kompletnej kabiny prysznicowej, a jedynie pojedyncze elementy do samodzielnego montażu (np. szyby lub szklanych drzwi) to również trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy w stanie przygotować każdy półprodukt dokładnie zgodnie z twoją specyfikacją. Nie ma dla nas projektów nie do zrealizowania - dzięki nowoczesnemu sprzętowi takie elementy jak szklane drzwi oraz szyby prysznicowe możemy bez problemu przycinać w dowolny sposób i pod dowolnym kątem dając możliwość zamontowania kabiny na wymiar w każdym miejscu do łazienki zlokalizowanej na poddaszu.

Wyślij zapytanie o usługę

Jakość naszych realizacji

W naszej pracy wykorzystujemy WYŁĄCZNIE najwyższej jakości elementy, materiały i półprodukty. Nasi doświadczeni szklarscy mistrzowie gwarantują, że każdy wykonany przez nas przedmiot, konstrukcja lub drobny detal - został bardzo dokładnie przemyślany i wykonany z perfekcyjną dokładnością, której zazdrościć Ci będą wszyscy odwiedzający Cię goście.

Prysznic walk-in

Prysznic walk-in
Prysznic walk-in

 

Gdzie dowieziemy i zamontujemy?

W większości przypadków wstępne wyceny składamy na podstawie informacji uzyskanych całkowicie online (przez internet) bez konieczności dojeźdżania i wykonywania pomiarów.

Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego i łódzkiego między innymi na terenie takich miejscowości jak: Warszawa (wszystkie dzielnice), Żyrardów i Skierniewice, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, BrwinówSochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska i wielu, wielu innych.

 

Ceny

Oferujemy jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku, gwarantując przy tym szybką dostawę i montaż wszystkich szklanych elementów. Niestety w związku z różnorodną specyfiką poszczególnych łazienkowych realizacji - nie jesteśmy w stanie podać sztywnego cennika, zakresu cen, ani też ile dni roboczych zajmie nam sama realizacja. W celu określenie wstępnej wyceny prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

 

Kontakt

Aby poznać dokładną wycenę, wypełnij poniższy formularz kontaktowy (możesz przez do niego załączyć dodatkowe pliki np. zdjęcia, szkice). Możesz również do nas zadzwonić lub napisać e mail.

Telefon: 725 055 440
Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

 

Kabiny prysznicowe

Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Powyższe pole jest puste lub niepoprawnie

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.