Niezawodni szklarze z Korytowa

Jesteśmy profesjonalnym żyrardowskim zakładem szklarskim z pracownią zlokalizowaną w okolicznym Korytowie.

O szkłach i lustrach wiemy wszystko. Od wielu lat z pełnym profesjonalizmem realizujemy takie usługi jak produkcja i instalacja szklanych barier, balustrad i zapór, spersonalizowanych luster pokojowych i łazienkowych, tworzenie szklanych gablot, drzwi, zabudów, paneli kuchennych czy akwariów.

Naszymi zleceniodawcami są zarówno osoby prywatne, którym upiększamy domy i mieszkania, jak i firmy, dla których tworzymy efektowne witryny sklepowe oraz nowoczesne wnętrza. Usługi realizujemy dla osób i firm nie tylko z powiatu żyrardowskiego, czy pobliskich miejscowości (takich jak Korytów, Mszczonów, Wiskitki, Radziejowice, Grodzisk Mazowiecki czy Puszcza Mariańska), ale również dla klientów z różnych innych części województwa mazowieckiego.

Zapytaj o szczegóły usługi lub poproś o wycenę

Leave this field blank
Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
Uploading… (0%)

Plik z tą nazwą został już wgrany

Ten typ pliku nie jest dozwolony

Plik jest zbyt duży

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Zdjęcia naszych realizacji (również dla klientów z powiatu Żyrardowskiego)

  Usługi szklarskie dla klientów z Żyrardowa

  Nasze bogate doświadczenie pozwala nam pracować ze wszystkimi odmianami szkła i luster, niezależnie od ich właściwości i charakterystyki. Zasięg działania naszej firmy obejmuje cały powiat żyrardowski oraz województwo mazowieckie. Nasz zespół wykwalifikowanych szklarzy zaopatrzony jest w najnowocześniejszy sprzęt – niezbędny przy takich operacjach jak precyzyjne cięcie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie i innych usługach z zakresu obróbki szkła.

  Kontakt z naszą pracownią szklarską

  Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu indywidualny wygląd i osobisty charakter, nasz zakład szklarski czeka na kontakt z twojej strony.

  Jesteśmy dostępni cały czas pod telefonem. Zapytania można złożyć także za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego lub drogą mailową. Dane kontaktowe i nasz adres znajdziesz poniżej, w stopce każdej naszej strony i zakładce kontakt.

  Telefon: 725 055 440
  Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

  Do najczęściej realizowanych usług w naszym zakładzie należą:

  >> Zobacz całą ofertę <<

  Do każdego zlecenie podchodzimy całkowicie indywidualnie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm z okolicy (takich jak Artiglass, Odolux, Szklana manufaktura) w naszej pracy szczególnie mocno kochamy realizować niestandardowe projekty, bo to dzięki takim zleceniom stale podnosimy sobie poprzeczkę i zdobywamy nowe doświadczenia.

  Kliknij, aby rozwinąć

  Zadaj pytanie dotyczące Twojego projektu

  Leave this field blank
  Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
  Uploading… (0%)

  Plik z tą nazwą został już wgrany

  Ten typ pliku nie jest dozwolony

  Plik jest zbyt duży

   Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.