Szklarz Żyrardów - Mateusz Kopytko
Niezawodni szklarze z Korytowa

Jesteśmy profesjonalnym żyrardowskim zakładem szklarskim z pracownią zlokalizowaną w okolicznym Korytowie.

O szkłach i lustrach wiemy wszystko. Od wielu lat z pełnym profesjonalizmem realizujemy takie usługi jak produkcja i instalacja szklanych barier, balustrad i zapór, spersonalizowanych luster pokojowych i łazienkowych, tworzenie szklanych gablot, drzwi, zabudów, paneli kuchennych czy akwariów.

Naszymi zleceniodawcami są zarówno osoby prywatne, którym upiększamy domy i mieszkania, jak i firmy, dla których tworzymy efektowne witryny sklepowe oraz nowoczesne wnętrza. Usługi realizujemy dla osób i firm nie tylko z powiatu żyrardowskiego, czy pobliskich miejscowości (takich jak Korytów, Mszczonów, Wiskitki, Radziejowice, Grodzisk Mazowiecki czy Puszcza Mariańska), ale również dla klientów z różnych innych części województwa mazowieckiego.

Wyślij zapytanie o usługę

 

Zdjęcia naszych realizacji
(również dla klientów z powiatu Żyrardowskiego)


Zobacz pełną galerię zdjęć

Poproś o niezobowiązującą wycenę 👇

Formularz - Lokalna podstrona

Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Powyższe pole jest puste lub niepoprawnie

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.

Usługi szklarskie dla klientów z Żyrardowa

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam pracować ze wszystkimi odmianami szkła i luster, niezależnie od ich właściwości i charakterystyki. Zasięg działania naszej firmy obejmuje cały powiat żyrardowski oraz województwo mazowieckie. Nasz zespół wykwalifikowanych szklarzy zaopatrzony jest w najnowocześniejszy sprzęt - niezbędny przy takich operacjach jak precyzyjne cięcie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie i innych usługach z zakresu obróbki szkła.

Do najczęściej realizowanych usług w naszym zakładzie należą:

>> Zobacz całą ofertę <<

Do każdego zlecenie podchodzimy całkowicie indywidualnie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm z okolicy (takich jak Artiglass, Odolux, Szklana manufaktura) w naszej pracy szczególnie mocno kochamy realizować niestandardowe projekty, bo to dzięki takim zleceniom stale podnosimy sobie poprzeczkę i zdobywamy nowe doświadczenia.

Wyślij zapytanie o wybraną usługę

Kontakt z naszą pracownią szklarską

Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu indywidualny wygląd i osobisty charakter, nasz zakład szklarski czeka na kontakt z twojej strony.

Jesteśmy dostępni cały czas pod telefonem. Zapytania można złożyć także za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego lub drogą mailową. Dane kontaktowe i nasz adres znajdziesz poniżej, w stopce każdej naszej strony i zakładce kontakt.

Telefon: 725 055 440
Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.plFormularz - Lokalna podstrona

Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Powyższe pole jest puste lub niepoprawnie

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.