Do każdego typu inwestycji i zastosowania

Liczy się pierwsze wrażenie, a drzwi twojego biura lub mieszkania to zazwyczaj jedna z pierwszych rzeczy jaką napotykają twoi goście. Wywołaj u nich wyłącznie pozytywne odczucia już od samego wejścia! Zainwestuj w atrakcyjne, użytkowe rozwiązania, które jednocześnie będzie cechowała wysoka jakość i estetyka.

Drzwi szklane są atrakcyjną opcją w przypadku wielu zastosowań komercyjnych, hotelowych, rekreacyjnych i mieszkalnych. Montaż drzwi szklanych zwiększy ilość naturalnego światła w pomieszczeniu, poprawiając samopoczucie mieszkańców i przybyłych gości. Wszystkie nasze bezramowe drzwi są dostępne w wersji przezroczystej lub matowej (piaskowanej). Drzwi szklane są wykonane z hartowanego bezpiecznego szkła i niezawodnych okuć ze stali nierdzewnej.

W nasze drzwi szklane na wymiar wyposażamy zarówno prywatne mieszkania (popularne rozwiązanie np. w łazienkach), jak też przestrzenie użyteczności publicznej takie jak biura i urzędy.

WYCENA, POMIAR I MONTAŻ - GRATIS

Zapytaj o wycenę Twoich drzwi

Leave this field blank
Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
Uploading… (0%)

Plik z tą nazwą został już wgrany

Ten typ pliku nie jest dozwolony

Plik jest zbyt duży

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Galeria wykonanych i montowanych przez nas drzwi

  Szklane drzwi do łazienki

  W przeciwieństwie np. do okien w mieszkaniu, drzwi szklane do łazienki są codziennie wielokrotnie otwierane i zamykane, z tego powodu muszą być wyjątkowo solidne, wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu. 

  Szklane drzwi do łazienek są w naszej ofercie już od wielu lat i mamy za sobą już setki realizacji w tym zakresie. W tym czasie spotkaliśmy się już chyba ze wszystkimi możliwymi wariantami, jeśli chodzi o ich budowę i funkcje. Nie stanowią dla nas wyzwania drzwi przesuwne szklane do łazienki lub drzwi w których zamiast typowego szkła stosujemy lustro – powiększając tym samym optycznie całą przestrzeń i sprawiając, że stawała się ona bardziej praktyczna. Oprócz oczywistych walorów estetycznych, drzwi łazienkowe szklane w połączeniu z matowym szkłem zapewniają w łazience niezbędną prywatność, przepuszczając przy tym dzienne światło.

  Szklane drzwi do salonu

  Drzwi szklane bez ościeżnicy do salonu i drzwi szklane do wiatrołapu to (po łazienkowych) dwa najpopularniejsza zastosowania jeśli chodzi o prywatne mieszkania. Nasze produkty przebijają jakością i bezawaryjnością wszystkie popularne rozwiązania (jak dostępne na rynku drzwi szklane dre, Bricoman, czy w Bel-polu). Nasze autorskie konstrukcje łączą najnowocześniejszą technologię z rzemieślniczym doświadczeniem, kunsztem i najwyższą starannością wykonania.

  Inne zastosowania

  Opcje zastosowań są niemal nie ograniczone. Poza wydzielaniem wnętrz znajdują również zastosowanie przy budowie np różnego rodzaju gablot i szklanych zabudów. Drzwi wykonujemy we wszystkich możliwych kształtach, rozmiarach i sposobach wykończeń. Możesz wybierać z naszej szerokiej gamy stylów, kolorów, wzorów paneli przeszkleń i akcesoriów, które w możliwie największym stopniu uatrakcyjnią Twój dom. Niezależnie od Twoich indywidualnych wymagań i potrzeb, jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie odpowiedni produkt.

  Drzwi wewnętrzne szklane

  Przeszklone drzwi wejściowe to jeden z trendów, który już od dłuższego czasu możemy zaobserwować w biurach nowoczesnych firm w Polsce i za granicą. Tego typu wejście zapewnia zwiększoną ilość naturalnego światła w pomieszczeniu, wygodę, łatwość eksploatacji, a także podkreśla renomę danej firmy.

  Drzwi szklane wewnętrzne pozwalają na odcięcie się od ludzi i głosów dochodzących z innej części budynku, pozwalając przy tym na pozostawanie w kontakcie wzrokowym z pozostałymi współpracownikami. Montaż drzwi ze szkłem przebiega nieinwazyjnie (w większości przypadków mocujemy je bezpośrednio do ściany – bez konieczności stosowania nieestetycznych ościeżnic). Pojedyncze drzwi można zamontować bezpośrednio na ścianie lub przymocować do stałych paneli szklanych (w przypadku zabudów szklanych), tworząc szklane ściany i ścianki działowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno drzwi szklane przesuwne, jak i ich tradycyjną uchylną wersje.

  Szklane drzwi wewnętrzne to element, który bez wątpienie doskonale podkreśli styl, elegancję i nowoczesność twojej organizacji lub domu.

  Dodatkowe informacje

  Jakość naszych drzwi ze szkła

  Oferujemy szeroką gamę drzwi dostosowanych do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy zamawiasz jedna parę drzwi, czy są one wykonywane w ramach większego projektu, postaramy się, wykonane przez nasz szklane drzwiczki wywoływały uśmiech na twojej twarzy za każdym razem, gdy wracasz do domu. Wykonane z wysokiej jakości drzwi szklane, zapewnią twoim pomieszczeniom indywidualny styl połączony z zaawansowaną inżynierią i technologią – zachowując przy tym niskie koszty utrzymania, bezpieczeństwo i dobrze izolowane wnętrza.

  Doradzimy tobie jakie warianty szkła będą najlepiej pasowały do Twoich drzwi z uwzględnieniem nie tylko ich funkcji, czy wyglądu, ale także oczekiwanego bezpieczeństwa i wymaganego wygłuszenia akustycznego. Nasi szklarze udzielą porad dotyczących specyfikacji wymaganych dla drzwi, aby spełniały one przepisy budowlane i przeciwpożarowe.

  Na jakim terenie wykonujemy montaż drzwi szklanych?

  Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym naciskiem na miasta województwa mazowieckiego i łódzkiego.
  Nasze drzwi służą pomieszczeniom w takich miastach jak: Warszawa (Mokotów, Wilanów, Włochy, Śródmieście) i okolice, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, Skierniewice, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawskai wielu, wielu innych.

  Ceny

  Z uwagi, że oferowane przez nas drzwi są wykonywane wyłącznie na zamówienie to też nie ma możliwości określenia z góry stałej ceny. W celu poznania wstępnej wyceny prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

  Warto pójść o krok do przodu i zainwestować w atrakcyjne, użytkowe rozwiązania, które jednocześnie będzie cechowała wysoka jakość i estetyka wykonania.

   

  Jak możesz nawiązać z nami kontakt

  Zachęcamy do kontaktu i przedstawiania nam swoich potrzeb. Chętnie doradzimy najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

  W naszej ofercie znajdziesz także bogaty asortyment innych usług takich jak: wykonywanie luster na wymiar, systemy prysznicowe na zamówienie, zabudowy kuchenne, budowa lustrzanych ścian, lustrzanych mebli i wiele innych.

  Zamówienia i zapytania możesz składać na adres e mail, telefon lub przez poniższy formularz kontaktowy.

  Telefon: 725 055 440
  Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

  Kliknij, aby rozwinąć

  Zapytaj o realizacje Twoich drzwi

  Leave this field blank
  Dodaj załącznik - np. zdjęcie (maks. rozmiar 5MB)
  Uploading… (0%)

  Plik z tą nazwą został już wgrany

  Ten typ pliku nie jest dozwolony

  Plik jest zbyt duży

   Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.