Drzwi szklane uchylne i przesuwne
do każdego typu inwestycji i zastosowania

Liczy się pierwsze wrażenie, a drzwi twojego biura lub mieszkania to zazwyczaj jedna z pierwszych rzeczy jaką napotykają twoi goście. Wywołaj u nich wyłącznie pozytywne odczucia już od samego wejścia! Zainwestuj w atrakcyjne, użytkowe rozwiązania, które jednocześnie będzie cechowała wysoka jakość i estetyka.

Drzwi szklane są atrakcyjną opcją w przypadku wielu zastosowań komercyjnych, hotelowych, rekreacyjnych i mieszkalnych. Montaż drzwi szklanych zwiększy ilość naturalnego światła w pomieszczeniu, poprawiając samopoczucie mieszkańców i przybyłych gości. Wszystkie nasze bezramowe drzwi są dostępne w wersji przezroczystej lub matowej (piaskowanej). Drzwi szklane są wykonane z hartowanego bezpiecznego szkła i niezawodnych okuć ze stali nierdzewnej.

W nasze drzwi szklane na wymiar wyposażamy zarówno prywatne mieszkania (popularne rozwiązanie np. w łazienkach), jak też przestrzenie użyteczności publicznej takie jak biura i urzędy.

Poproś o niezobowiązującą wycenę 👇

Leave this field blank
Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Oops. This file type isn’t allowed.

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.

Drzwi wewnętrzne szklane

Przeszklone drzwi wejściowe to jeden z trendów, który już od dłuższego czasu możemy zaobserwować w biurach nowoczesnych firm w Polsce i za granicą. Tego typu wejście zapewnia zwiększoną ilość naturalnego światła w pomieszczeniu, wygodę, łatwość eksploatacji, a także podkreśla renomę danej firmy.

Drzwi szklane wewnętrzne pozwalają na odcięcie się od ludzi i głosów dochodzących z innej części budynku, pozwalając przy tym na pozostawanie w kontakcie wzrokowym z pozostałymi współpracownikami. Montaż drzwi ze szkłem przebiega nieinwazyjnie (w większości przypadków mocujemy je bezpośrednio do ściany - bez konieczności stosowania nieestetycznych ościeżnic). Pojedyncze drzwi można zamontować bezpośrednio na ścianie lub przymocować do stałych paneli szklanych (w przypadku zabudów szklanych), tworząc szklane ściany i ścianki działowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno drzwi szklane przesuwne, jak i ich tradycyjną uchylną wersje.

Szklane drzwi wewnętrzne to element, który bez wątpienie doskonale podkreśli styl, elegancję i nowoczesność twojej organizacji lub domu.


Zobacz pełną galerię zdjęć

Szklane drzwi do łazienki

W przeciwieństwie np. do okien w mieszkaniu, drzwi szklane do łazienki są codziennie wielokrotnie otwierane i zamykane, z tego powodu muszą być wyjątkowo solidne, wytrzymałe i komfortowe w użytkowaniu. 
Szklane drzwi do łazienek są w naszej ofercie już od wielu lat i mamy za sobą już setki realizacji w tym zakresie. W tym czasie spotkaliśmy się już chyba ze wszystkimi możliwymi wariantami, jeśli chodzi o ich budowę i funkcje. Nie stanowią dla nas wyzwania drzwi przesuwne szklane do łazienki lub drzwi w których zamiast typowego szkła stosujemy lustro - powiększając tym samym optycznie całą przestrzeń i sprawiając, że stawała się ona bardziej praktyczna. Oprócz oczywistych walorów estetycznych, drzwi łazienkowe szklane w połączeniu z matowym szkłem zapewniają w łazience niezbędną prywatność, przepuszczając przy tym dzienne światło.

Wyślij zapytanie o usługę

Szklane drzwi do salonu

Drzwi szklane bez ościeżnicy do salonu i drzwi szklane do wiatrołapu to (po łazienkowych) dwa najpopularniejsza zastosowania jeśli chodzi o prywatne mieszkania. Nasze produkty przebijają jakością i bezawaryjnością wszystkie popularne rozwiązania (jak dostępne na rynku drzwi szklane dre, Bricoman, czy w Bel-polu). Nasze autorskie konstrukcje łączą najnowocześniejszą technologię z rzemieślniczym doświadczeniem, kunsztem i najwyższą starannością wykonania.

Wyślij zapytanie o usługę

Inne zastosowania

Opcje zastosowań są niemal nie ograniczone. Poza wydzielaniem wnętrz znajdują również zastosowanie przy budowie np różnego rodzaju gablot i szklanych zabudów. Drzwi wykonujemy we wszystkich możliwych kształtach, rozmiarach i sposobach wykończeń. Możesz wybierać z naszej szerokiej gamy stylów, kolorów, wzorów paneli przeszkleń i akcesoriów, które w możliwie największym stopniu uatrakcyjnią Twój dom. Niezależnie od Twoich indywidualnych wymagań i potrzeb, jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie odpowiedni produkt.

Wyślij zapytanie o usługę

 

Dodatkowe informacje

Jakość naszych drzwi ze szkła

Oferujemy szeroką gamę drzwi dostosowanych do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy zamawiasz jedna parę drzwi, czy są one wykonywane w ramach większego projektu, postaramy się, wykonane przez nasz szklane drzwiczki wywoływały uśmiech na twojej twarzy za każdym razem, gdy wracasz do domu. Wykonane z wysokiej jakości drzwi szklane, zapewnią twoim pomieszczeniom indywidualny styl połączony z zaawansowaną inżynierią i technologią - zachowując przy tym niskie koszty utrzymania, bezpieczeństwo i dobrze izolowane wnętrza.

Doradzimy tobie jakie warianty szkła będą najlepiej pasowały do Twoich drzwi z uwzględnieniem nie tylko ich funkcji, czy wyglądu, ale także oczekiwanego bezpieczeństwa i wymaganego wygłuszenia akustycznego. Nasi szklarze udzielą porad dotyczących specyfikacji wymaganych dla drzwi, aby spełniały one przepisy budowlane i przeciwpożarowe.

Na jakim terenie wykonujemy montaż drzwi szklanych?

Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym naciskiem na miasta województwa mazowieckiego i łódzkiego.
Nasze drzwi służą pomieszczeniom w takich miastach jak: Warszawa (Mokotów, Wilanów, Włochy, Śródmieście) i okolice, Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Książenice, Milanówek, Pruszków, Nadarzyn, Piaseczno, Skierniewice, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Biała Rawska... i wielu, wielu innych.

Ceny

Z uwagi, że oferowane przez nas drzwi są wykonywane wyłącznie na zamówienie to też nie ma możliwości określenia z góry stałej ceny. W celu poznania wstępnej wyceny prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

Warto pójść o krok do przodu i zainwestować w atrakcyjne, użytkowe rozwiązania, które jednocześnie będzie cechowała wysoka jakość i estetyka wykonania.

 

Jak możesz nawiązać z nami kontakt

Zachęcamy do kontaktu i przedstawiania nam swoich potrzeb. Chętnie doradzimy najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

W naszej ofercie znajdziesz także bogaty asortyment innych usług takich jak: wykonywanie luster na wymiar, systemy prysznicowe na zamówienie, zabudowy kuchenne, budowa lustrzanych ścian, lustrzanych mebli i wiele innych.

Zamówienia i zapytania możesz składać na adres e mail, telefon lub przez poniższy formularz kontaktowy.

Telefon: 725 055 440
Adres e-mail: kontakt@mateuszkopytko.pl

 

Leave this field blank
Prześlij dodatkowe zdjęcie lub plik (maksymalny rozmiar jednego załącznika 2MB)
Uploading… (0%)

Oops. A file with this name has already been uploaded.

Oops. This file type isn’t allowed.

Plik jest zbyt duży

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na twoje zapytanie.